به تارگاه آی‌بازیکن خوش‌آمدید.

تارگاه آی‌بازیکن

اینتر وب

اینـتر وب

🌴

آخرین ارسال های انجمن

ساختن فایل PowerPoint با تلفن همراه

بازدید : 430 |
تاریخ : چهارشنبه 18 آبان 1401 زمان : 20:30

با درود فراوان.

برخی زمان‌ها هستند که از شما خواسته‌شده، برای یک کنفرانس دانشگاهی، مدرسه‌ای، یا موارد دیگری که قصد ارائه‌ی مطلبی را دارید، گردآوری خود را در قالب PowerPoint به ارائه برسانید.

پاورپوینت در موبایل، کمی سنگین‌ست و در هرموبایلی نیز، باز نمی‌شود. هستند کسانی نیز، که رایانه‌ی شخصی ندارند و برایشان زمان زیادی تا ارائه نمانده. بنابراین، مقصودست که در این نوشته، از انجام این‌کار با دستگاه تلفن همراه و و دستگاه‌های دیگری به غیر از رایانه گفته‌شود. الزام به خاطرنشان‌کردن ست که در این روش، اسلایدها سراسر تصویری هستند و در آن‌ها، نوشته (Text) وجود ندارد.

- - -

روی هم رفته، روند کار به این مراحل است:

- آماده‌کردن همه‌ی نوشته‌ای که قصد ارائه‌اش را دارید

- بارگیری یک اپلیکیشن ویژه‌ی کارهای گرافیکی و فتوشاپ

- رفتن به وب‌سایت‌هایی برای "تبدیل مجموعه‌ی تصاویر به فایل پی‌دی‌اف" (Image to PDF [Converter]) و "تبدیل پی‌دی‌اف به پی‌پی‌تی‌ایکس" (PDF to PPTX [Converter]) ؛؛؛ یا بارگیری اپلیکیشن‌هایی، ویژه‌ی این کارها

- تهیه‌ی تصویر به‌عنوان پس‌زمینه‌ برای اسلاید، برپایه‌ی سلیقه

- بخش‌بندی نوشته‌ی ارائه در اندازه‌های مرتب، و اسلایدسازی به‌صورت دستی؛ به‌این شکل که با بهره از اپلیکیشن‌های فتوشاپ، هربخش از نوشته‌ها روی تصویر برگزیده‌ی پس‌زمینه چیدمان شود و مجموعه‌ای از اسلاید‌ها ایجاد شود.

- تبدیل مجموعه‌ی تصاویر، به یک فایل PDF

- تبدیل چارچوب PDF به PPTX

- - -

دوباره یادآوری می‌شود که در این روش، اسلایدها سراسر تصویری هستند و در آن‌ها، نوشته (Text) وجود ندارد.

از بابت هر پرسش دیگر، گوش به‌‌زنگ شما هستیم.

پروفایل شخصی: iBazikon.ir/forum/user/ArmanShahbaz

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 25


نمایش این کد فقط در ادامه مطلب
برچسب ها : ساختن فایل PowerPoint با تلفن همراه , ساختن فایل PowerPoint با موبایل , ساختن فایل PowerPoint با گوشی , ساختن فایل پورپوینت با موبایل , ساختن فایل پاورپوینت با گوشی , ساختن فایل پاورپوینت با تلفن همراه , ساختن پاورپوینت با گوشی همراه , چگونه با اندروید پاورپوینت بسازیم , چگونه با آی او اس پاورپوینت بسازیم , ساختن پاور با گوشی , ساختن فایل پاور با اندروید , ساختن فایل پاور با موبایل , ساختن فایل پاورپوینت با اپل , پاورپوینت , مایکروسافت پاورپوینت , چگونه زود با موبایل پاورپوینت بسازیم , چگونه سریع با موبایل پاورپوینت بسازیم , چگونه زود با موبایل PowerPoint بسازیم , ساختن فایل PPT با تلفن همراه , ساختن PPT با گوشی ,
نویسنده : آرمان شهباز | نظرات (0)

آخرین مطالب ارسالی

ارسال نظر برای این مطلب


کد امنیتی رفرش